Kompleksowe osuszanie budynków
Usługi budowlane
ul. Płk. Dąbka 233c/3 81-155 Gdynia
tel. +48 697 028 225
email: biuro@levelpro.pl
 
   
 
Osuszanie domów
 
 

Mieszkaj sucho i zdrowo

Problem wilgoci w domach i mieszkaniach, która powstała wskutek podciągania kapilarnego wód gruntowych oraz nieskutecznych izolacji przeciwwilgociowych, stanowi czynnik obniżający komfort życia i zagrażający zdrowiu. Jest to zjawisko niepożądane z wielu powodów. Wpływa negatywnie na izolacyjność cieplną, powoduje znaczne straty ciepła i może znacząco podnosić koszty ogrzewania. Może powodować nieestetyczne zacieki, sprzyja rozwojowi pleśni i grzybów, które są niebezpieczne dla zdrowia i życia. Wilgoć przyczynia się także do zmniejszenia trwałości użytych materiałów budowlanych i może nawet naruszyć konstrukcję Twojego domu.

Niestety problem wilgoci nie dotyczy tylko starszych domów, do budowy których użyto materiałów odbiegających jakością od obecnych wymagań czy nieposiadających jakiejkolwiek izolacji przeciwwilgociowej. Szybkie tempo budowy nowych obiektów mieszkalnych i duży nacisk na krótki termin realizacji inwestycji budowlanych, nie zawsze idą w parze z wysoką jakością usług.

Nasze rozwiązania

Aby zadbać o jak najlepszy komfort życia i zapewnić bezpieczeństwo Twoim bliskim, konieczne jest wyeliminowanie zawilgocenia w Twoim domu. Kluczowym czynnikiem jest indywidualne podejście do każdego problemu. Specjalistyczne urządzania pomiarowe, doświadczenie i analityczna wiedza, umożliwią nam wykonanie pełnej diagnostyki w Twoim mieszkaniu lub domu. Dzięki temu będziemy mogli dokładnie określić stan zawilgocenia, poznać jego przyczynę i zaproponować optymalne, dopasowane do Twoich potrzeb rozwiązanie.

Darmowy dojazd do klienta na terenie Trójmiasta
( Gdynia, Gdańsk, Sopot )


 

 
 

Dlaczego my?

Likwidujemy nie tylko skutki, ale przede wszystkim przyczyny zawilgocenia. Pomagamy rozwiązać problemy, wykorzystując doświadczenie zdobywane od 1989 roku, rozległą wiedzę i sprawdzone technologie. Gwarantujemy wysoką jakość usług.

Nasze technologie

Wszystkie prace wykonujemy przy użyciu wysokiej klasy atestowanych materiałów. Stosowane przez nas technologie dopasowywane są indywidualnie przy uwzględnieniu wszystkich istotnych czynników, w tym także ekonomicznych i przy dbałości o środowisko naturalne.
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej