Kompleksowe osuszanie budynków
Usługi budowlane
ul. Płk. Dąbka 233c/3 81-155 Gdynia
tel. +48 697 028 225
email: biuro@levelpro.pl
 
   
 
Osuszanie budynków
 
 

Dlaczego osuszanie budynków jest tak ważne?

Osuszanie jest niezbędnym jeśli nie najważniejszym etapem działań w trakcie realizowanych przez Państwa remontów i renowacji budynków. Niewłaściwie wykonana lub niedopasowana do indywidualnych potrzeb izolacja przeciwwilgociowa niesie za sobą szereg negatywnych skutków, z którymi boryka się wielu właścicieli i zarządców budynków.

Wilgoć powoduje niszczenie mechaniczne i biologiczne ścian, wskutek których najpierw pojawiają się zacieki, plamy i wykwity, odpada i kruszy się tynk. Te skutki obniżają atrakcyjność estetyczną obiektu i powodują konieczność przeprowadzania remontów. Najważniejszym następstwem działania wody jest jednak narażanie murów na długotrwałe działanie wilgoci, wskutek czego ulegają one degradacji. Może to doprowadzić do naruszenia konstrukcji budynku i narażenia na niebezpieczeństwo jego mieszkańców. Ciągłe ponoszenie kosztów niwelowania skutków wilgoci, bez trafnej analizy i wyeliminowania przyczyn problemu, znacznie skraca cykl inwestycyjny i w finalnym efekcie podnosi Państwa wydatki.

Warto również zauważyć, że właściwa izolacja przeciwwilgociowa piwnic umożliwia podniesienie ich walorów użytkowych i zaadaptowanie ich do potrzeb Państwa lokatorów i klientów.

Kompleksowe i profesjonalne rozwiązania przeciwwilgociowe.
Gwarantujemy Państwu wykonanie trwałych i niezawodnych prac izolacyjnych.  Dotychczas wykonaliśmy szereg realizacji, dzięki którym bardzo dobrze poznaliśmy dostępne technologie i potrafimy optymalnie dopasować je do Państwa indywidualnych potrzeb. Działamy na terenie całej Polski. Współpracujemy ze światowej sławy autorytetem w dziedzinie osuszania budynków –  dr inż. Wojciechem Nawrotem.

Posiadamy doświadczenie w realizacji budynków przemysłowych, zabytkowych, instytucjonalnych, prywatnych.  Współpracujemy z inwestorami, firmami developerskimi, instytucjami publicznymi, wspólnotami mieszkaniowymi i zarządcami nieruchomości, organizacjami biznesowymi.

Darmowy dojazd do klienta na terenie Trójmiasta ( Gdynia, Gdańsk, Sopot ) 

 
 

Dlaczego my?

Likwidujemy nie tylko skutki, ale przede wszystkim przyczyny zawilgocenia. Pomagamy rozwiązać problemy, wykorzystując doświadczenie zdobywane od 1989 roku, rozległą wiedzę i sprawdzone technologie. Gwarantujemy wysoką jakość usług.

Nasze technologie

Wszystkie prace wykonujemy przy użyciu wysokiej klasy atestowanych materiałów. Stosowane przez nas technologie dopasowywane są indywidualnie przy uwzględnieniu wszystkich istotnych czynników, w tym także ekonomicznych i przy dbałości o środowisko naturalne.
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej