Kompleksowe osuszanie budynków
Usługi budowlane
ul. Płk. Dąbka 233c/3 81-155 Gdynia
tel. +48 697 028 225
email: biuro@levelpro.pl
 
   
 
O twórcy patentu
 
 

O twórcy patentu

dr inż. Wojciech Nawrot

Ukończył w 1962 r. Wydział Chemii Uniwersytetu Warszawskiego i został asystentem profesora Wiktora Kemuli. W 1971 r. ukończył studia doktoranckie na Wydziale Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej. Następnie w tym samym roku obronił pracę doktorską wykonaną pod kierunkiem profesora Włodzimierza Skalmowskiego.

Jest autorem 42 patentów i blisko 100 publikacji – głównie z dziedziny technologii materiałowej i fizyki budowli oraz trzech monografii dotyczących ochrony budowli przed korozją.

Dr inż. Wojciech Nawrot jest autorem wynalazku technologii iniekcji krystalicznej osuszania budowli z wilgoci podciąganej z gruntu. Za jej opracowanie i wdrożenie uzyskał liczne nagrody i wyróżnienia w kraju i na świecie. Zdobył siedem złotych medali na najważniejszych światowych wystawach wynalazczości w Brukseli, Genewie, Pittsburghu, Pekinie, Casablance, Norymberdze i Moskwie. Z krajowych wyróżnień najbardziej ceni sobie tytuł Wynalazcy Roku Wojska Polskiego.

Dr inż. Wojciech Nawrot w swojej dotychczasowej pracy naukowej był kierownikiem Zakładu Ochrony Budowli przed Agresywnym Oddziaływaniem Wody i Wilgoci w Instytucie Techniki Budowlanej, kierownikiem Pracowni Badań i Ochrony Budowli Zabytkowych w PKZ, obecnie jest kierownikiem Zakładu Ochrony Budowli w Wojskowej Akademii Technicznej. Od 1971 r. jest rzeczoznawcą NOT w zakresie Ochrony Budowli przed Korozją.


Źródło: www.i-k.pl

 
 

Dlaczego my?

Likwidujemy nie tylko skutki, ale przede wszystkim przyczyny zawilgocenia. Pomagamy rozwiązać problemy, wykorzystując doświadczenie zdobywane od 1989 roku, rozległą wiedzę i sprawdzone technologie. Gwarantujemy wysoką jakość usług.

Nasze technologie

Wszystkie prace wykonujemy przy użyciu wysokiej klasy atestowanych materiałów. Stosowane przez nas technologie dopasowywane są indywidualnie przy uwzględnieniu wszystkich istotnych czynników, w tym także ekonomicznych i przy dbałości o środowisko naturalne.
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej