Kompleksowe osuszanie budynków
Usługi budowlane
ul. Płk. Dąbka 233c/3 81-155 Gdynia
tel. +48 697 028 225
email: biuro@levelpro.pl
 
   
 
Gwarancja Jakości
 
 

Gwarancja jakości

Doświadczenie w realizacji osuszania budynków zdobywamy nieustanie od 1989 roku. Bogate doświadczenie, rodzinne wartości i dbałość o wysoką jakość usług zaowocowały stworzeniem szerokiej oferty działań podnoszących komfort życia i bezpieczeństwo naszych Klientów.

Dysponujemy praktyczną wiedzą i profesjonalnym sprzętem. Od 1989 posiadamy jedną z pierwszych w Polsce licencji na osuszanie budynków metodą iniekcji krystalicznej, przekazaną w kolejnym pokoleniu w 2013.

Likwidujemy nie tylko skutki, ale przede wszystkim przyczyny zawilgocenia, dzięki czemu działamy skutecznie i gwarantujemy kompleksowe rozwiązania. Każdy problem analizujemy indywidualnie, dobierając metody optymalne technologicznie i ekonomicznie. Wszystkie prace wykonujemy posługując się wysokiej klasy atestowanymi materiałami. Dbamy także o środowisko naturalne.

 

 
 

Dlaczego my?

Likwidujemy nie tylko skutki, ale przede wszystkim przyczyny zawilgocenia. Pomagamy rozwiązać problemy, wykorzystując doświadczenie zdobywane od 1989 roku, rozległą wiedzę i sprawdzone technologie. Gwarantujemy wysoką jakość usług.

Nasze technologie

Wszystkie prace wykonujemy przy użyciu wysokiej klasy atestowanych materiałów. Stosowane przez nas technologie dopasowywane są indywidualnie przy uwzględnieniu wszystkich istotnych czynników, w tym także ekonomicznych i przy dbałości o środowisko naturalne.
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej